Anasayfa » Aktüel » Yurtbay Seramik şık tasarımlarıyla Unicera’ya hazır

Yurtbay Seramik şık tasarımlarıyla Unicera’ya hazır

Yaşam alanlarımızda temizliğiyle kolay, sade şıklığıyla göz dolduran banyo tasarımları artık hayatımızın içinde çok daha fazla yer almaya başladı. Bu bakış açısıyla yola çıktığımız Karen & Larix kombini yaşam alanlarımızı sıcak, doğal bir tarzla sarıp sarmalıyor. Karen serisinin hafif sarı geçişli doğal mermer dokusu, Larix serisinin ahşap dokusundaki sıcaklık hem ferah bir ortam sağlıyor, hem de sade şıklığı banyolarınıza taşıyor.

Öncü ve Şık bir kombin: Karen & Larix

İster sade aksesuar seçimleriyle ister biraz daha ağır şık aksesuarlarla sizi yormayan huzurlu bir banyo tasarımı elde edebilirsiniz. Misafirlerinizde banyonuza hayran kalacak, sade & şık bir kombinin detaylarını öğrenmek isteyecekler. 60×120 ebatında Karen serisi büyük ebatlı serilerin duvarda ne kadar ferah durduğunu göstererek sizleri şaşırtacak. Yerde ise 20×120 Larix ise ister düz ister şaşırtmalı döşeme şekliyle sıcacık bir formla sizleri uzun yıllar keyifle kullanacağınız bir tasarım sunacak.

Sade ve minimal mekanların yeni kombini: Topkapı & Frame

Topkapı Serisinin zamansız tasarımı ile Frame’in sade ve özgün dokusu bir araya gelerek mekana öncü ve zamansız bir doku katıyor. 45×90 ebatında Frame serisi, 20×20 ebatında Topkapı serisi kombini mekanı fazla eşya ve aksesuar kullanımı telaşı olmadan ufak bir iki dokunuşla nefes alan bir mekan olma özelliği kazandırıyor.

İster salonda olsun, ister şık bir restaurantta, isterse banyoda Topkapı & Frame kombini sizi şaşırtacak, şık ve rahat stili ile mekandaki konfor hissini artırarak sade ve yormayan dokusuyla iyi hissettirecek. Özgün, rahatlatan ve sade bir mekan tasarımı için Topkapı & Frame serisi tam da size göre…

Zıt dokulardaki ahenkli buluşma: Kolomb & Stamp

Çarpıcı beton dokulu Kolomb, naif motifli Stamp, aykırı dünyadaki ahenk gibi. Birbirinin zıttı olan bu iki ayrı doku, doğada birbiriyle iç içe geçen döngü gibi birleştirici ve bütüncül. Stamp serisinin 20×20’i naif duruşuyla, Kolomb’un 30×90 Gri sofistike tarzının buluştuğu mekanlarda birbirinin zıttı olan tasarım, nesne ve enerjilerin çekimini deneyimleme fırsatı yakalayacak, özgünlüğü tüm yalınlığıyla hissedeceksiniz.

 

 

 

 

 

 

#YurtbaySeramik

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: