Anasayfa » Aktüel » Yaşam Alanlarına Karakter Katan Kusursuz Tasarımlar: VitrA Karo Kreasyonları

Yaşam Alanlarına Karakter Katan Kusursuz Tasarımlar: VitrA Karo Kreasyonları

Yaşam alanlarına çağdaş dekorasyon kodlarının yalın esintisini entegre eden VitrA, hayatın her anında şıklık arayanları göz alıcı karo koleksiyonlarıyla buluşturmaya devam ediyor. Alanların ruhunu ortaya çıkaran yüzey kaplamaları VitrA’nın estetiği yaşamın bir parçası haline getiren özgün tasarımcılarının elinde yeniden yorumlandı. Farklı kişiliklerin kendilerine has stillerini yaşam alanlarına yansıtma olanağı sunan tasarımlar, değişen ebatları ile her yüzeye uyum sağlarken, benzersiz dokuları sayesinde mekânların enerjisini yükseltiyor. Ahşabın natüralist ruhunu evlerin atmosferine işleyen Craft, Oakland, Urbanwood koleksiyonları, doğal çizgileriyle zamana meydan okuyan alanlar yaratmak isteyenleri kendine çekiyor. Malzemenin ahengini ve modern tasarım anlayışlarını benimseyen CementMix serisi, sakin doku ve renklerin hareketli yüzeylerle birleşimi için tasarlandı. Geometrik desenlerin çarpıcı renklerle harmanlandığı retromix Koleksiyonu ise mekânlara hareket katıyor. Kusursuz çizgileri ve estetik duruşları ile yüzeylere karakter katan VitrA karo koleksiyonları, yaşam alanlarına seviye atlatmaya hazır.

VitrA Ahşap Dokulu Koleksiyonları İle Mekanlar Daha Sıcak, Daha Natürel

Modern dekorasyon felsefeleri mekanlarda süreklilik ilkesinin önemine vurgu yapıyor. Bu anlayış doğrultusunda oluşturulan kreasyonlar hem yatay hem de düşey yüzeylerde kullanılabilecek çok fonksiyonlu karo tasarımlarından oluşuyor. Yenilikçi ruhuyla trendlere yön veren VitrA, kullanıcısına ahşap tipolojisinin samimi aurasını mekanlara dilediğince entegre etme şansı tanıyor. Mimarinin en zamansız materyallerinden biri olan meşeyi yeniden yorumlayarak Craft ve Oakland Karo Koleksiyonları’nın başrolüne taşıyan VitrA ile doğanın eşsiz ruhunu alanlara taşıyabilirsiniz. Meşenin farklı tonlarını ve sakinliğini simgeleyen bej ve grejin farklı varyasyonlarını bir araya getiren Craft, sofistike salon karoları arayanlar için birebir. Açık alanlar için özel olarak üretilen 20 mm kalınlığı ve ebatlarıyla tasarım özgürlüğü sunan Craft ile ortamların sıcaklığını arttırabilirsiniz. Malzemenin organik dokusunu bozmadan yaratılan Oakland, budaksız meşenin kendine özgü duru silüetini salon seramik koleksiyonlarına entegre ediyor. Odağına meşenin en doğal halini yansıtacak dört özel ton yerleştiren Oakland karo kreasyonu, kullanıcısına yaratıcı dekorasyon fikirlerini rahatlıkla uygulama imkanı sunan farklı boyutlardaki parçalardan oluşuyor. Siz de duvar ve zemin karosu tercihinizi Craft ve Oakland koleksiyonlarından yaparak alanların estetik dozunu arttırabilirsiniz.

Retro Tarzın Dinamik Enerjisiyle Yükseltilen Alanlar

Pastel renklerin ışıltılı dünyasını ve desenlerin hareketli ve yüksek enerjisini yaşadığınız alanlarda da hissetmek istiyorsanız, VitrA’nın egzotik karo koleksiyonlarıyla tanışmalısınız. VitrA’nın geometrik desenleri yüzeylerle buluşturan retromix kreasyonu ortamlara derinlik katıyor. Amber sarı, lava kırmızı, safir mavi ve zümrüt yeşilden oluşan ikonik renk kartelası, retromix serisinin en can alıcı noktası. Hem duvar hem yer fayansı olarak kullanılabilen ürünleri bir araya getirerek kontrast dizaynlar oluşturabilirsiniz. Siyah ve beyazı tek potada buluşturan koleksiyonu evin dilediğiniz köşesini dekore ederken kullanabilirsiniz.

Alanların Monokrom Bileşenleri: Modern VitrA Tasarımları

VitrA kreasyonlarında minimalist tarzın temsilcisi monokrom parçalara da yer veriyor. CementMix ve Urbanwood koleksiyonları sadeliği yaşam felsefesi olarak benimsemiş kişilerin estetik ihtiyacını karşılayan tasarımlardan oluşuyor. Brüt betonun soğuk duruşunu toprak tonların ılık dokunuşlarıyla harmanlayan CementMix koleksiyonu, duvar ve yer karosu olarak hem iç hem de dış mekanların dekorasyonunda rahatlıkla kullanılabiliyor. İskandinav dizayn tarzı ışığında ahşabın doğallığını yüzeylerle buluşturan Urbanwood serisi, gri ve doğal tonların ağırlıkta olduğu sakin bir koleksiyon. Gözü yormayan yalın CementMix ve Urbanwood serileri ile duru stilinizi yaşamın merkezine yerleştirebilirsiniz.

Siz de en yakın VitrA mağazasına giderek, markanın karo koleksiyonlarıyla tanışabilir, yer karosu fiyatları ve tasarımlarını inceleyebilir ve stilinizi yansıtan parçaları dilediğiniz an satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: