Anasayfa » Aktüel » Viko By Panasonic Kalitesi ve Teknolojisi: Yeni Kablo Kanalı Sistemleri…

Viko By Panasonic Kalitesi ve Teknolojisi: Yeni Kablo Kanalı Sistemleri…

Kablo kanalı sistemleri, yapıların enerji dağıtımı veya haberleşme için kullanılan tesisatlarında, izole elektrik kablolarının güvenli bir şekilde taşınması, sabitlenmesi ve desteklenmesinde önemli görevleri yerine getiriyor. Panasonic Life Solutions Türkiye tarafından geliştirilen VİKO by Panasonic marka kablo kanalı sistemleri ise alanında kalitesi ve teknolojisi ile öne çıkıyor. Güvenli kullanım ve estetik görünüm sunan VKD serisi sistem ve kablo kanalları, kolay montaj beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için tasarlanmış bulunuyor. Viko45 ürün gamı ise kullanıcılarını kullanışlı, şık, geniş fonksiyonlu ve teknolojiye hizmet eden priz seçenekleriyle buluşturuyor. VİKO by Panasonic’in hayatı kolaylaştıran kablo kanalı sistemleri; güvenli kullanım ve estetik görünüm sağlıyor. Fabrikalar, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, sağlık kuruluşları, kamu binaları için ideal çözümler yaratıyor. Hızlı kurulum, IP40 ve kolay montaj özellikleriyle de beklentileri en iyi şekilde karşılıyor.

Profesyonel ürünler, projelere uygun sistemler

Kolay montaj imkanı sunan kapaklar, kanal + kapak için tek sipariş kodu, kuvvetli ve zayıf akım uygulamaları için uygunluk, yatay ve dikey montaj imkanı ile VKD Kablo Kanalı Sistemleri her projeye uygun. Ayrıca teknolojinin gerektirdiği tüm ihtiyaçlara yanıt veren özel aksesuarlar ile de sistemli, pratik ve akılcı…

VKD içten kapaklı sistem ile güvende olun

Evde, ofiste, okulda, stüdyoda, atölyede kablolarınız açıkta kalmasın. Hem siz güvende olun hem de değer verdikleriniz güvende olsun. VKD Sistem Kablo Kanalları, elektrik, data ve telefon hatlarının montajında daha fazla çözüm sunmak için geliştirilmiş bulunuyor. Viko45 modüler priz gruplarıyla uyumlu yapısıyla VKD Kablo Kanalları, sistem entegrasyonlarında ihtiyaç duyulan ürünleri, kolay montaj ve geniş aksesuar seçenekleriyle birlikte sunuyor.

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: