Anasayfa » Aktüel » Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik: “Gördüğümüz ilgiden oldukça memnunuz”

Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik: “Gördüğümüz ilgiden oldukça memnunuz”

“AquaCity Denizli projesi ile Denizlilere kumsalı, şehirde bulunmayan markaların olduğu ilk AVM’yi ve sayısız sosyal alanı sunduk. AquaMall AVM şehrin buluşma noktası haline geldi. Aldığımız geri dönüşlerden ve gördüğümüz ilgiden oldukça memnunuz.”

45 yıl önce başladığı yolculuğu boyunca adımlarını hep en iyiye ulaşma ilkesiyle atan Sinpaş Holding, başarısının ardındaki en büyük itici gücü olan yenilikçi vizyonu, güvenilirliği ve özgünlüğü ile projelerine hayat vermeye devam ediyor. Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik ile şu an yapımı devam eden AquaCity Denizli projesi özelinde bir röportaj çalışması gerçekleştirdik.

Sinpaş AquaCity Denizli Projesi hakkında kısaca neler söylemek istersiniz?

Sunduğu benzersiz sosyal olanakları ve yaşam alanlarıyla Denizli’yi yepyeni bir konut konseptiyle tanıştıran AquaCity Denizli, güvenliği, birbirinden ünlü markaların yer aldığı ve lezzetleri şehre ilk getiren adres olan alışveriş merkezi, hemen yanı başındaki Çam Korusu’nun huzurlu manzarası, su kıyısında yalı yaşamı, Denizli’nin Tropikal bölgelerden gelen kumuyla ilk kumsalının yanı sıra, yatırım ve yaşam değeriyle de Denizlililere ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor.

Kullandığınız malzemeleri belirlerken öncelikleriniz neler oldu?

Kullanılacağı mekana uygun, dayanıklı, fonksiyonel, uzun ömürlü olan, tasarım ürünler olması önceliklerimizdir. İlk yatırım bedelinde uygun olduğu kadar işletme bedellerinde de ekonomi sağlayan ve bunun yanında ulaşılabilirlikte sıkıntı yaratmayan malzemeler kullanmaya özen gösterdik.

Sinpaş Aquacity Denizli’yi diğerlerinden farklı kılan en belirgin özellikler neler?

Su ve yeşilin iç içe geçtiği dört farklı yaşam seçeneği sunan AquaCity, Denizlilileri plaj hayatı ile tanıştırdı. Göl ve bahçe evleri, kumsal evleri, yalı evleri ve Aqua Mall Çarşının üzerinde yer alan 2 kulesi ile birlikte farklı konut seçenekleri yer alıyor. Cadde atmosferi yaşatan açık konseptli Aqua Mall Alışveriş Merkezi, Starbucks- gibi birbirinden şık cafeleri, yol boyu lezzetlerinde çok tercih edilen Köfteci Yusuf gibi restoranları, herkesin ihtiyaçlarını karşılayabileceği H&M, LCW, Mavi Jeans ve Teknosa gibi mağazaları, sosyalleşebileceği alanları ve sunduğu yepyeni yaşam konseptiyle Denizli’nin yeni buluşma noktası olan AquaMall AVM, şehrin yeni cazibe merkezi haline geldi. AquaMall üzerinde bulunan Denizli’nin en büyük spor kompleksinde profesyonel sosyal tesis; AquaCity sakinlerine kaliteli bir sosyal yaşam imkanı sağlıyor. Bu alanda yüzme havuzları, fitness center, yürüyüş parkurları, basketbol sahaları ve tenis kortları ile hizmet veriliyor. AquaCity Denizli yaz aylarında sıcak iklimiyle yayla yaşamını bir gelenek haline getiren Denizliler için konumu nedeniyle serin hava akımının bulunduğu bir bölgede yer alarak bir özelliğe sahip. Ayrıca çocuklar için de tam bir oyun merkezi. Kumsalı, su kaydırakları, temalı parklarıyla, yaş gruplarına özel tasarlanmış su kaydırakları, küçük korsanlar ve su kaşifleri gibi temalı parkları ve ahşap oyun grupları da yer alıyor.

Bu projede konut sahiplerine sunduğunuz en önemli avantaj ne oldu? Bu anlamda geri dönüşleri nasıl değerlendiriyorsunuz?

AquaCity Denizli projesi ile Denizlilere kumsalı, şehirde bulunmayan markaların olduğu ilk AVM’yi ve sayısız sosyal alanı sunduk. AquaMall AVM şehrin buluşma noktası haline geldi. Aldığımız geri dönüşlerden ve gördüğümüz ilgiden oldukça memnunuz.

Önümüzdeki döneme dair, Türkiye ya da yurtdışında yeni yatırımlarınız/ projeleriniz olacak mı?

Sinpaş, bilindiği üzere Almanya’dan Gürcistan’a, Suudi Arabistan’dan Umman’a dünyanın pek çok ülkesinde faaliyet gösteren uluslararası bir şirket. Almanya’nın en önemli noktalarından Franfurkt’ta 240 dönüm arazi üzerinde bulunan Oswe projemizi ticaret ve lojistik üssü olarak konumlandırıyoruz. Önümüzdeki dönem yurt içinde hem de yurt dışında yeni yatırımlarımıza devam edeceğiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#SinpaşGYO #AquaCity

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: