Anasayfa » Aktüel » San Deco’dan Anneler gününe özel kutlama…

San Deco’dan Anneler gününe özel kutlama…

Dünyaya geldiğimiz ilk andan itibaren hiç karşılık beklemeden sevginin en saf halini hissettiren, şefkat dolu kalbiyle dünyamızı güzelleştiren ve sığınabileceğimiz en güvenli limandır Annelerimiz… Toprak gibidir anne, 9 ay karnında taşır, doğurur tüm sevgisiyle koynunda büyütür Göbek bağı kopsa da yürek bağı asla kopmayandır anne.

San Deco İstanbullu  Annelerle buluşuyor…

1965 yılında kurulan yarım asırlık tecrübesi ve geniş ürün yelpazesiyle dekoratif boya sektörünün önde gelen markalarından biri olan San Deco; üretim, Ar-Ge ve iş ortaklarından aldığı güçle dekoratif boya sektörünün öncüsü olmaya devam etmektedir. Dekoratif %100 yerli üretim yapıp 44 ülkeye ihracat yapan tek marka olma özelliğini koruyan San Deco, İnsan haklarına ve ekolojiye saygılı bir marka olan doğaya duyarlı ve insan sağlığına zarar vermeyen ürün ve üretim politikaları ile de kullanıcılarından tam puan almaktadır.

İstanbul’da; Kozyatağı, Beylikdüzü, Bayrampaşa, Kağıthane ve Bakırköy BAUHAUS’larda ünlü ınfuencer’ların moderatörlüğünde Anneler Günü’ne özel duvar boyama etkinlikleri yapacak olan San Deco, annesine keyifli bir gün hediye etmek isteyenleri bekliyor. Siz de katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte keyifli anlar yaşarken sürpriz hediye çekilişleri ile de annenize hatırında kalacak güzel bir gün hediye edebilirsiniz.

 

KOZYATAĞI BAUHAUS / İSTANBUL

Influencer YELİZ YILMAZ

Katılım Saati: 13:00-14:30

 

BEYLİKDÜZÜ BAUHAUS / İSTANBUL

Influencer Nur PARLAK

Katılım Saati:  17:00-18:30

 

BAYRAMPAŞA  BAUHAUS / İSTANBUL

Influencer Özge YAZICI

Katılım Saati: 16:00-17:30

 

KAĞITHANE BAUHAUS / İSTANBUL

Influencer Kadriye ALTINBAŞAK

Katılım Saati: 14:00-15:30 ARASI

 

BAKIRKÖY BAUHAUS / İSTANBUL

Influencer Lavinya ÜNLÜER

Katılım Saati: 15:00-16:30

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: