Anasayfa » Aktüel » “Müşteri memnuniyeti ve marka bilinirliği olarak sektörün önde gelen 10 firması arasındayız”

“Müşteri memnuniyeti ve marka bilinirliği olarak sektörün önde gelen 10 firması arasındayız”

“Hedefimiz; 5 yıl içinde sektörün 3 büyük oyuncusu arasında olmak ve yurtiçi/yurtdışı çözüm ortaklıkları kurarak, hizmet alanını artırmak… Bilinirliği az olan sektörümüzün şirket sahiplerine sağladığı katkıları daha geniş kitlelere aktararak hem şirketimizi hem de sektörümüzü daha bilinir ve saygın bir hâle getirmek.”

Umut Uçak / Galata Advisors Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Kurucu Ortağı

‘Galata Business Center’ markası ile hazır ofis, sanal ofis ve toplantı odası kiralama hizmetleri veren Galata Advisors; yaklaşık 2 yıl önce İstiklal Caddesi üzerinde 600m2’lik yeni bir alanı daha hizmete sunmuştu. Doğru yatırımlar ve kaliteli hizmet anlayışı ile kendi alanında lider bir konuma doğru emin adımlarla ilerleyen firma, önümüzdeki 5 yıl içinde de kendisine gayet iddialı ve ciddi hedefler belirlemiş durumda.

Galata Advisors Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Kurucu Ortağı Umut Uçak ile, müşterilerine sağladıkları kurumsal hizmet ve avantajların yanı sıra, önümüzdeki döneme dair planlarını ele almaya çalıştık.

 

Firmalara sunduğunuz hizmetler hakkında kısaca bilgi verir misiniz?

Galata Business Center’ın temel 3 hizmet başlığı hazır ofis, sanal ofis, toplantı odasıdır:

Hazır ofis hizmetimiz, 1 kişilik ofislerden başlayarak, özel talepler üzerine 50 kişiye kadar çıkabilen bütün ofis ihtiyaçlarının sağlandığı bir hizmet. Hizmetimizin içinde ofisin en baştan itibaren müşterimizin talebi doğrultusunda tasarlanması, mobilya ve diğer demirbaşların temin edilmesi, kurumsal telefon hattı temin edilerek, telefonların sekreterya servisimiz tarafından karşılanması, günlük temizliklerinin yapılması, tamamen ücretsiz ofis ikramlarından yararlanılması, toplantı odalarının kullanılması gibi çeşitli hizmetler vardır. Bu hizmeti normal kiralık bir ofisten ayıran başlıca özellik, yatırım maliyeti olmaması ve aylık ödenen Sabit tek rakam olmasıdır, böylece kurumsal şirketler veya girişimciler hiçbir sürpriz masraf ile karşılaşmazlar ve elektrik, su, internet, telefon, aidat gibi ödemeleri yapmaktan kurtulurlar.

Sanal Ofis hizmetimiz, Yeni kurulacak şirketlerin veya kurulmuş şirketlerin adres ihtiyacını karşılamaktadır. Freelancer, veya serbest olarak sahada işi olan şirket sahipleri sadece adres gösterecekleri ve telefonlarının karşılanacağı bir hizmet almak istediklerinde, ofis tutarak birçok maliyet kalemiyle uğraşmaktansa, sanal ofis hizmeti ile 150’TL ile İstiklal Caddesinde ofis adresi sahibi olabilirler.

Toplantı odası hizmetimiz, Mevcut müşterilerimiz ve yeni müşterilerimize sunduğumuz saatlik, günlük veya aylık olarak 1 kişiden 30 kişiye kadar tam donanımlı toplantı odalarında müşterilerini ağırlayabilecekleri, genel kurul toplantılarını yapabilecekleri, dernekler için olağan toplantıların gerçekleştirilebileceği ve otellerin verdigi uçuk fiyatların aksine uygun fiyatlarla toplantı yapabilecekleri bir hizmettir.

Verdiğiniz hizmetlerin işleyişini aşamaları ile anlatır mısınız?

Sanal ofis hizmetimizden bahsetmek gerekirse, müşterimiz şirketinin imza yetkililerinin kimlikleri, şirket vergi levhası, şirket imza sirküleri, vekaleten ise vekaletname ile ofisimize geldiklerinde 15dk içinde sözleşmelerini hazırlamaktayız ve işlem tamamlanmakta, daha sonra vergi dairesinden gelen mobil onay ve yoklama tarihi mesajına istinaden ofisimize yoklama yapılacağı gün gelmeleri ile, adreslerini tamamen taşımış oluyorlar.

Hazır ofis hizmetimiz ise, biraz daha kişiye özel sunulmakta. Müşterilerimiz ofisimizi ziyaret ederek, hazır ofislerimizden, kendilerine uygun genişlikte veya kullanışlılıkta olanı seçtikten sonra kişiselleştirmeler başlıyor.

Toplantı odası hizmetimiz telefon üzerinden oluşturulan randevu ile ofise gelmeden, toplantı odası kiralama imkanı sunuyor.

 

Sektördeki konumunuz ve hedefleriniz nelerdir?

Galata Business Center 2017 yılının son çeyreğinde kurulmuş henüz yeni bir şirket, sektörde yeni bir oyuncu olmamıza rağmen, müşteri sayımız, müşteri memnuniyetimiz ve marka bilinirliği olarak sektörün önde gelen 10 firması arasındayız.

Galata Business center olarak kısa vadeli hedeflerimiz, 2019 yılının 1. Çeyreğinde mevcut lokasyonumuzun alanını büyütüyoruz ve 2. Çeyrekte yine istiklal caddesi, şişhane bölgesinde 2. Şubemizi açacağız. Uzun vadeli hedeflerimiz ise 5 yıl içinde sektörün 3 büyük oyuncusu arasında olmak ve yurtiçi yurtdışı çözüm ortaklıkları kurarak, hizmet alanını artırmak. Bilinirliği az olan sektörümüzü, şirket sahiplerine sağladığı katkıları aktararak daha bilinir hâle getirmek.

 

Son olarak eklemek istedikleriniz?

Özellikle sanal ofis hizmetimize tekrar değinmek istiyorum çünkü, ülkemizin içinde olduğu ekonomik durumda, ofis giderleri şirket sahiplerinin ve yeni şirket açacak girişimcilerin sırtına bir yük olarak binmekte. Sanal ofis hizmetimiz ile ayda 150 TL’ye ofis masraflarınızın hepsini çözebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: