Anasayfa » Aktüel » GF Hakan Plastik 2020’ye hazır

GF Hakan Plastik 2020’ye hazır

GF Hakan Plastik, tüm beyaz yakalı çalışanları ile gerçekleştirdiği toplantı ile 2020 yılına başlangıç yaptı. ‟Gücünü hisset, harekete geç“ mottosuyla hedeflerini belirledi.

Yoğun ve zorlu bir yılı geride bırakırken GF Hakan Plastik, firma çalışanları ile bir araya gelerek 2020 çalışma programını belirledi. Kaya İstanbul Fair & Convention Hotel’de gerçekleşen toplantının mottosu ise ‟Gücünü hisset, harekete geç“ oldu. İki gün süren toplantının açılış konuşmasını yapan GF Hakan Plastik Türkiye ve Ortadoğu Bölge Başkanı Batuhan Besler, “2020 için en önemli vizyonumuz, deneyimi, sağlam alt yapısı ve yenilikçi yaklaşımı ile gerek yurt içinde gerekse yurt dışında bu sektörü geliştirmek, inovatif ürün ve hizmetler sunmak, iş ortakları için kalite ve güvenin tam karşılığı olmaktır. İnovasyon sadece ürünlerde değil, hizmette ve daha da önemlisi iş yapış şekillerinde de olacak” dedi. Batuhan Besler ayrıca gerçekleştirdiği sunum ile 2020 yılında yenilenen organizasyon yapısı ve yeni organizasyondan beklentilerini paylaştı.

Genel strateji paylaşımının ardından tüm departmanlar bu stratejiyi destekleyecek bölüm hedeflerini, ekip çalışmasına verilen önemi de ortaya koymak adına, sadece bölüm yöneticileri tarafından değil, tüm ekip olarak sundular. Toplantıda GF Hakan Plastik’in 2020 hedefleri arasında yer alan Yalın Üretim, özellikle üzerinde yoğunlaşılan konu oldu. GF dünyasında “BOB” olarak tanımlanan “Yalın Yönetim” anlayışının temelleri ve uygulamaları, firmanın kendi bünyesindeki BOB eğitimcileri tarafından aktarıldı. Keyifli bir eğitimin ardından katılımcılara Üretim Atölyesi simülasyonu yaptırıldı. Katılımcılar bu simülasyonda, basit bir üretim hattında yapılabilecek yalınlaşma uygulamaları ile kaynakların ve zamanın nasıl etkin kullanılabileceği konusunu eğlenceli bir şekilde deneyimleme imkanı buldular. Eğitimde aynı zamanda Yalın Düşünce yöntemlerinin günlük iş akışına nasıl uygulayabileceği konusuna da değinildi. GF Hakan Plastik 2020 yılında İnovasyon ve Yalın Yönetim uygulamaları ile sektörde yenilikçi yüzünü güçlü bir şekilde ortaya koyacak.

GF Hakan Plastik Ürün ve Pazarlama Direktörü Hüseyin Ünlüyol oldu

2016 yılından bu yana görevini başarı ile sürdüren Candan Mumcuoğlu’nun şirketten ayrılmasının ardından, GF Hakan Plastik Ürün ve Pazarlama Direktörü, yapı malzemeleri sektöründe deneyimli bir isim olan Hüseyin Ünlüyol oldu.

İTÜ Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Hüseyin Ünlüyol, Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Yüksek Lisans Bölümü’nde “Assessment of Technology Development Capacity” başlığıyla yayınladığı yüksek lisans tezi ile onur listesinde yer alarak Yüksek Mühendis ünvanını aldı. İş hayatını sürdürdüğü sırada Boğaziçi Üniversitesi Executive MBA programına kabul edilen Ünlüyol, mevcut ve potansiyel yönetici adayları için tasarlanmış bu programı, “Marketing Strategy Changes” adlı tezi ile yüksek onur listesinde yer alarak tamamladı.

Hüseyin Ünlüyol, iş hayatına Dupont firmasında Üretim Yöneticisi olarak başladı. Yapı malzemeleri sektöründe ilk olarak Saint Gobain-İzocam A.Ş.’de Ürün Müdürü olarak görev yaptı. Baumit İnşaat Malzemeleri firmasında Ürün Müdürü göreviyle yalıtım malzemeleri ve yapı kimyasallarının ürün ve pazarlama stratejileri üzerine çalışmalar yürüttü. Ardından, Remmers Yapı Malzemeleri firmasında Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev aldı. Son olarak Asecos GmbH firmasında, kimya sektörü ve çevre koruma faaliyetleri kapsamında Türkiye ve Ortadoğu Ülke Müdürü görevini yürüttü.

 

 

 

 

 

 

 

#GFHakanPlastik #inovasyon

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: