Anasayfa » Aktüel » Egepen Deceuninck Legend Serisi ile evinizin tadını çıkarın

Egepen Deceuninck Legend Serisi ile evinizin tadını çıkarın

Bulunduğumuz ortamları havalandırmak sağlığımız için büyük önem taşıyor. Ses ve ısı yalıtımı konusunda rakipsiz olan Egepen Deceuninck Legend Serisi sayesinde, evlerimizde kaldığımız bu dönemde de pencerelerimizin ne kadar önemli bir unsur olduğunu hatırlamamızı sağlıyor.

Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüsten korunmak için evde kalmamız ve bulunduğumuz ortamları sık sık havalandırmamız büyük önem taşıyor.

Egepen Deceuninck Legend Serisi, sunduğu mükemmel ısı ve ses yalıtımının yanı sıra kolay açılıp kapanabilme özellikleriyle kullanım rahatlığı sağlıyor. Temizlenmesi de son derece kolay olan ürünler, bulunduğumuz ortamları daha az çaba sarf ederek hijyenik hale getirmemize de yardımcı oluyor.

Kalitesi uluslararası belgeli

Yüksek performans kriterleri göz önünde bulundurularak üretilen Legend Serisi, yalıtım sektöründe ürün kalitesini iyileştirmek amacıyla 1966 yılında kurulan IFT Rosenheim Enstitüsü tarafından da test edildi. Ürünleri araştırarak sertifikalandıran Enstitü’nün raporu ile Legend Serisi’nin hava, ısı ve ses geçirmez özellikleri sayesinde üstün teknolojik performans sunduğu ortaya konuyor. Kurşun kullanılmadan üretilen Legend Serisi, çevreye duyarlı ve sağlıklı bir yaşam alanı sunuyor.

Egepen Deceuninck kepenk ve panjur sistemleri Yaza en güzel hazırlık

Türkiye’nin lider PVC üreticisi Egepen Deceuninck, panjur ve kepenk sistemleriyle mekanlara mimari açıdan da zengin dekoratif seçenekler sunuyor. Ev ve ofislerde güvenlik, yalıtım ve enerji tasarrufu sağlayan Egepen Deceuninck Storbox Panjur Sistemi, güneş ışığı, yağmur ve toz gibi dış etkenlere karşı koruyucu kalkan görevi görüyor. Şık tasarımı ile evlerin mimari güzelliğini ortaya çıkaran bu panjur sistemi, hırsızlara karşı da caydırıcı rol oynuyor. Storbox, gürültüyü engelleyen yapısıyla da tercih ediliyor.

Dayanıklı ve aşınmaz

Estetik ve fonksiyonu maksimum uyum ile bir arada sunan Egepen Deceuninck PVC kepenk sistemleri de yazın her türlü olumsuz hava koşulundan koruyucu etkili bir alternatif olarak öne çıkıyor. Güvenlik nedeniyle tercih edilen kepenk sistemleri, fonksiyonel çözümler sunuyor. “Faydalı model belgesi” sahibi bu kepenk sistemleri, her mekana uygun olarak üretilebiliyor ve tüm PVC pencere sistemlerine uyum sağlıyor. Egepen Deceuninck kepenk sistemleri, dayanıklı ve aşınmaz yapısıyla yıllara meydan okurken zengin renk çeşidiyle tüketicilerin beklentisini karşılıyor.

 

 

 

 

 

#Egepen #Deceuninck

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: