Anasayfa » Aktüel » Çağdaş İspanya Mimarisi’nin temsilcisi Fran Silvestre ‘Kalebodur ile Mimarın Mutfağı’nda

Çağdaş İspanya Mimarisi’nin temsilcisi Fran Silvestre ‘Kalebodur ile Mimarın Mutfağı’nda

Beyaz alanlar, organik formlar, sade, gösterişsiz ve minimal bir mimari

 

Mimarların deneyimlerini ve projelerin tasarım süreçlerinde neler yaşandığını paylaştığı ‘Kalebodur ile Mimarın Mutfağı’nın konuğu Fran Silvestre Arquitectos’un kurucusu ünlü Mimar Fran Silvestre olacak.

 

Fran Silvestre

 

 

Uluslararası birçok prestijli projede imzası olan ünlü Mimar Fran Silvestre, ‘Kalebodur ile Mimarın Mutfağı’na katılıyor. Silvestre programda, mimarlık ve iç mimarlık öğrencileri ile birlikte mimariye dair yaklaşım ve görüşlerini katılımcılarla paylaşacak. Tasarladığı, minimal, tekil konut projeleri ile adından çokça söz ettiren Çağdaş İspanya Mimarisi’nin genç ve başarılı temsilcisi Fran Silvestre, aynı zamanda modern mimarinin cesur ve kahraman ruhunu taşıyan Portekizli çağdaş Mimar Alvaro Siza’nın da öğrencisi. Sivestre’nin ulusal ve uluslararası birçok ödülü bulunuyor.

 

 

 

Çalışmalarıyla ilgili Avrupa ve ABD’deki üniversite ve kurumlarda birçok seminer ve konferansa katılan Silvestre’nin ‘Kalebodur ile Mimarın Mutfağı’ konferansı, 11 Mart Çarşamba günü 15.00’da Salt Galata’da gerçekleşecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#kalebodur

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: