Anasayfa » Kapı-Pencere-Donanım » BAYMAK’TAN TASARRUFLU STAR PANEL RADYATÖRLER

BAYMAK’TAN TASARRUFLU STAR PANEL RADYATÖRLER

Baymak Star Panel radyatörler yüksek ısıl verimliliği ve düşük su hacmi ile işletme giderlerinde tasarruf ve verimlilik sağlıyor.

Yüksek teknolojiye sahip üretim hatlarında ısıl verimliliği yüksek ve hatasız radyatör üretimini hedefleyen Baymak, tasarruf ve enerji verimliliği konusunda öncülük etmeye devam ediyor.  Baymak Star panel radyatörler 5 farklı tipte (10-P,11-PK,21-PKP,22-PKKP,33-DKEK), 5 farklı yükseklikte (300-400-500-600-900) ve 400mm’den 3000mm’ye kadar 27 farklı uzunlukta üretiliyor. 33 mm optimum hatvesi ile yüksek basınç dayanımı ve düşük su hacmi sayesinde işletme giderlerinde tasarruf ve verimlilik sağlayan Baymak Star Panel Radyatörler standart radyatör modellerine ek olarak zeminden bağlantılı tesisata da uygun olan garnitürlü tiplerle ve özel aksesuarları sayesinde zemine de monte edilebiliyor.

Yüksek su hacimli su dolaşım kanalları ve maksimum yüzey alanına sahip konvektörleriyle yüksek ısıl güce sahip Baymak Star Panel Radyatörler tapalı ve ventilli garnitürlü tipleri ile zeminden beslemelidir. Ventilli garnitürlü tipleri termostatik vana kontrollü tesisatlar için de uygundur.

Baymak Star Panel Radyatörler 13 bar basınçta test edilir. Her bir radyatör kimyasal temizlik ve fosfat kaplamadan sonra su bazlı astar boya ile boyanarak fırınlarda kurutulduktan sonra RAL 9016 beyaz renkte Epoxy-Polyester elektrostatik toz boya ile kaplanır ve tekrar fırınlanır, bu sayede DIN 55900 standardında öngörülen boya dayanıklılığı şartlarını da sağlamış olur.

Baymak Star Panel Radyatörler 13 bar test basıncının yanı sıra 10 bar çalışma basıncında ve 110 C maksimum su çalışma sıcaklığı rejiminde olup TS EN 442, TSE ISO EN 9000, TSE-TS-EN-ISO 50001, TSE-ISO 10002, TSE-ISO-EN 14000, TSE-ISG-OHSAS TS 18001 ve DIN EN 442 kalite belgelerine sahiptir.  En son teknolojiye sahip bilgisayar kontrollü tam otomatik modern kaynak hatlarında üretilip %100 test edilen Baymak Star Panel Radyatörler Türkiye genelinde hizmet veren Baymak Yetkili Servis ağının garantisindedir.

Optimum fiyat/performans kriterleri, termostatik kontrol olanağı, pratik montajı, zengin model çeşitliliği ve şık tasarımıyla kullanıcı ve uygulayıcıların beğenisini kazanan Baymak Star Panel Radyatörler özel ambalajı ile de nakliye ve montaj esnasında karşılaşılabilecek darbelerde dayanıklılık sağlar.

#Baymak, #tassaruf, #panel

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: