Anasayfa » Aktüel » ARMWOOD®, 2017 Yapı Fuarı’na Katılıyor!

ARMWOOD®, 2017 Yapı Fuarı’na Katılıyor!

Ahşap kaplama malzemeleri konusunda faaliyet gösteren Armwood®, 23-27 Mayıs tarihleri arasında, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Yapı Fuarı’na katılıyor.

Kurulduğu günden bu yana sayısız projede ürün ve hizmetleri ile yer alan Armwood®, Yapı Fuarı’na her yıl katılmakta ve bu yıl kırkıncısı düzenlenecek olan Fuarı’nda 3/121 No’lu stantta Teak,  Thermowood Dişbudak, İroko, Thermowood çam, Wpc kompozit kaplama malzemeleri ile oluşturulmuş paket şeklinde sunulan ürün ve sistemlerini fuar ziyaretçileri ile buluşturacak. Ürünlerin satış, kurulum ve kurulumdan sonraki süreçte de müşterilerini yalnız bırakmayan firma, Finlandiyalı çözüm ortağı SWM Wood ile üstün çürüme direnci, su yalıtımı, dayanıklılık özelliği ile dikkati çeken Thermowood çam kaplama malzemeleri ile Türkiye ve dünyanın birçok yerinde sayısız önemli projede yer almaya devam ediyor.

Bir Armada Groupe markası olan Armwood® CEO’su Selçuk Erdoğmuş, fuarla ilgili olarak şunları aktardı: Firmaların Yapı Fuarı’na katılımının oldukça önemli olduğunu düşünüyoruz. Fuar’ın özellikle yurt dışından da önemli sayıda katılımcıyı ağırlıyor olması, ürün ve hizmetlerin hem dış hem de iç pazarda tanıtımı için oldukça önemli bir avantaj yaratmakta. Dünyanın farklı yerlerindeki önemli projelerde ürünlerimiz yer alıyor, iç ve dış piyasada markamızı kabul ettirmiş durumdayız,  yaptığımız ihracatlar sayesinde ülke ekonomisine katkıda bulunuyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

#ARMWOOD #YapıFuar #Ahşapkaplama #Fuar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: