Anasayfa » Fuar » Armada Groupe, 2017 İstanbul Yapı Fuarı’na Katılıyor!

Armada Groupe, 2017 İstanbul Yapı Fuarı’na Katılıyor!

İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 23-27 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan yerli ve yabancı katılımcı sayısı ile dünya standartlarında hizmet sunan Yapı Fuarı, dünyanın lider fuarlarından birisi olma özelliğini sürdürüyor.

Bu önemli zirvede, 3/121 ve 6/121 nolu iki ayrı standı ile fuara katılmaya hazırlanan Armada Groupe, yenilikçi ürün ve uygulamaları ile fuarın dikkat çekecek firmalarından biri olma konusunda oldukça iddialı.

Sektörün önemli temsilcilerinden olan Armada Yapı Fuarı’nda, Support markalı yükseltilmiş döşeme ayaklarını, Armroof Green – Sempergreen ortaklığında yeşil çatı ve dikey bahçe ürünlerini, Daliform ortaklığında Iglu ve Atlantis markalı kör kalıp sistemlerini, Armstone-MBI ortaklığında taş kaplama ürünlerini, Armwood-SWM markalarının ortaklığında ahşap kaplama ürünlerini tanıtacak.

Fuar katılımı ile ilgili olarak Armada Groupe Ceo’su Yüksek Mimar Selçuk Erdoğmuş şunları aktardı: Yapı Fuarı, dünyanın dört bir yanından ziyaretçiler ile firmaları buluşturan özel bir platform. Bu yıl 3/121 ve 6/121 no’lu stantlarda ziyaretçilerimizle buluşmaya hazırlanıyoruz. Ürünlerimiz, Türkiye’de ve dünyadaki bir çok mega projede yer aldı ve yer almaya devam ediyor. Yapı Fuarı’na katılımın önemi bizler için oldukça büyük, bu nedenle fuara her yıl düzenli olarak katılıyor, projelerin değişen ihtiyaçlarına özel olarak geliştirdiğimiz ürünlerimizi fuar ziyaretçileri ile buluşturuyoruz.

Support ile yükselin!

20 yıldır Support adı altında yükseltilmiş döşeme ayaklarının üretim ve uygulamasını gerçekleştiren Armada Groupe, ürünlerini %100 geri dönüşümlü olarak, TSE-K kriteri ile üretmeye devam etmektedir. Support yükseltilmiş döşeme ayakları hızlı dreneaj, kolay kurulum gibi birçok özelliği ile bugüne kadar 58 farklı ülkeye ihraç edilerek sayısız projede yer aldı ve halen birçok ülkede distribütörler vasıtası ile temsil edilmektedir.

Yapı Endüstrisinde Havalandırmalı Boşluklar İçin Kalıp Sistem; IGLU

İtalyan iş ortağı Daliform ile Türkiye’deki önemli birçok projede yer alan Armada, bir mühendislik harikası olarak görülen Iglu kör kalıp sistemleri ile Yapı Fuarı’nda 6/121 no’lu stantta yer alacak. Başarılı bir yenilik olarak Iglu kalıp sistemleri, havalandırmalı zemin altı boşlukların yükseltilmesinde, inşaat metotlarını kolaylaştıran bir ürün olarak geliştirilmiş, sektörün gözdesi haline gelmiştir

Yenilikçi – Yeşil Ürün; SEDUMTRAY

Bir Armada Groupe markası olan Armroof Green, Hollandalı iş ortağı Sempergreen ile yeşil alan uygulamalarında bir devrim niteliği taşıyan verimliliği, kolay uygulama ve minimum düzeyde bakım gereksinimi isteyen yeşil çatı ürünü Sedumtray ile fuarın dikkat çeken stantlarından biri olmaya hazırlanıyor. Sedumtray yeşil çatı ürünü hafifliği, kolay kurulumu, birbirinden farklı bitki türü alternatifi ile yapıları yeşillendiriyor.

 

#ArmadaGroupe #İstanbulYapıFuarı #Fuar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: