Anasayfa » Aktüel » 50. Yılında İzocam ’dan Yeni Web Sitesi ile Dijital Çıkarma

50. Yılında İzocam ’dan Yeni Web Sitesi ile Dijital Çıkarma

Izocam-Yeni-SiteBu yıl sektördeki 50. yılını kutlayan İzocam, web sitesini yeniledi. Kullanıcı deneyimi odaklı olarak tasarlanan www.izocam.com.tr, dijital iletişim çağına ve güncel yazılım teknolojilerine uygun şekilde sunduğu görsel ve içeriklerle, sosyal medya entegrasyonuyla yalıtım sektöründe örnek bir site olmayı hedefliyor.

 

Explorer 9 ve üstü sürümlerde, Chrome, Firefox, Safari gibi son teknolojiye uygun tarayıcılarda çalışan web sitesinde 50. yıla özel bir de uygulama bulunuyor. Yıl sonuna kadar sitede aktif olacak özel uygulama, İzocam’ın sektördeki varlığını sayaç ile yıl-ay-gün-saat-dakika-saniye şeklinde sayıyor. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) uyumlu site,  hem yazılım hem de tasarım açısından İzocam’ın sosyal medya hesaplarıyla da entegre şekilde çalışıyor. Site içi arama kolaylığı ile kullanıcı dostu navigasyon imkanı sunan yeni web sitesinde, ürünler ve ürünlerin uygulama alanları ile ilgili de detaylı bilgiler bulunuyor. Sitede ürünlerin yanı sıra yalıtımda doğru uygulamanın nasıl yapılacağı ve yalıtım sistemleri ile ilgili de bilgiler yer alıyor. Ayrıca mimari yalıtım teknik detayların ve güncel standart ve yönetmeliklerin de yer aldığı sitede, konu detayına göre ayrılan iletişim formu sayesinde kullanıcıların soruları makul bir sürede ve en doğru şekilde yanıtlanıyor.

 

İzocam’dan sosyal medya çıkarması

Dijital dünyanın önemini her fırsatta dile getiren İzocam, 50. yılında sosyal medyada  çıkarma yaptı. Ocak ayında gerçekleştirdiği “Yalıtıma Dair Pratik Bilgiler” duvar kampanyası ile Twitter takipçi sayısını 3 kat artıran İzocam, Şubat ve Mart aylarında sunduğu Aşk Termometresi Mikro Site uygulamasıyla da Facebook beğenilerini artırdı. Ayrıca www.asktermometresi.com adresinde bulunan siteye, üç günde 10.000’in üzerinde ziyaretçi çekmeyi başardı. İzocam, şu an 18.000’in üzerinde Facebook beğenisi, 4.800 Twitter ve 1.700 Linkedin takipçisi, 500 Instagram paylaşımı ve güncel Youtube kanalıyla yalıtım sektöründe sosyal medyayı etkin kullanan isimleri arasında yer alıyor.

Bir yorum

  1. Gerçekten çok faydalı süper bir paylaşım olmuş teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: