Anasayfa » Aktüel » “Üretim ve yeni ürünler ile ilgili alt yapı geliştirme çalışmalarımız devam etmektedir”

“Üretim ve yeni ürünler ile ilgili alt yapı geliştirme çalışmalarımız devam etmektedir”

Sürekli gelişim ilkesinden hareketle, her geçen gün yenilenen ve büyüyen Güneş İskele, sektörün gerektirdiği teknolojik donanımla beraber aylık 40 bin m2 üretim kapasitesine sahip. Marmara ve Trakya bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hitap eden firma, imalat, kiralama ve kiralama sonrası süpervizörlüğe kadar komple hizmet vermektedir.

Güneş İskele Genel Müdürü Ersen Bektaş ile tüm sektörü etkisi altına alan salgına karşı aldıkları tedbirleri kısaca ele almaya çalıştık.

Güneş İskele Genel Müdürü Ersen Bektaş

Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın hastalık şirket faaliyetlerinizi nasıl etkiledi?

İnşaat sektörünü durma noktasına getiren salgın zincirleme olarak herkesi ve bizi de etkilemiştir Ancak Güneş İskele Kiralama A.Ş.olarak devam eden projeler ile bu dönemde de çalışma şansımız olmuştur.

Üretim, sevk ve yeni ürün çalışmaları noktasında şu anki çalışma yapınızdan biraz bahseder misiniz?

Üretim ve yeni ürünler ile ilgili alt yapı geliştirme çalışmalarımız devam etmektedir. Kriz bitimi üretim eksikliğinin derinden hissedileceğini düşünerek şimdiden pozisyon almak istiyoruz. Ancak gelecek teki belirsizlikler hızlı hareket etmemizi engellemektedir.

Satış ve pazarlama noktasındaki faaliyetlerinizi nasıl gerçekleştiriyorsunuz?

İnternet ortamında ki reklamlarımız devam etmekte olup, daha önce anlaşma sağladığımız dergi reklam yayınları da devam etmektir.

Önümüzdeki döneme dair öngörünüz nedir?

Salgının Mayıs sonu veya en geç Haziran başı hayatı normale döndürmesi durumunda yılın 2.çeyreğinden itibaren büyüme ve karlılık beklemekteyiz.

Bu yıl için tasarladığınız plan ve projeleriniz var mı?

Yeni başlayan kamu ihaleleri ve markalı markasız özel sektör projelerinin yanında olmak istiyoruz.

 Son olarak eklemek istedikleriniz?

Bu süreçten Güneş İskele Kiralama A.Ş. olarak milletçe dayanışma içinde en erken biçimde kurtulacağımız sağlıklı günler dileriz.

 

 

 

#güneşiskele #inşaat #iskelekiralama

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: