Anasayfa » Aktüel » ‘Tam Silinebilir ve Yıkanabilir Boya’ Devri Momento Serisi ile Başlıyor!

‘Tam Silinebilir ve Yıkanabilir Boya’ Devri Momento Serisi ile Başlıyor!

Bahar mevsiminin gelmesiyle yaşam alanlarında yenilik yapmak isteyenlere Filli Boya, pratik ve bir o kadar da yenilikçi bir ürün serisi sunuyor. Filli Boya’nın Aktif Silikon Teknolojisi ile güçlendirilen Momento Serisi, ‘Tam Silinebilir’ özelliğinin yanı sıra ‘Yıkanabilir’ özelliğini de bir arada sunuyor.

Aktif Silikon Teknolojisi sayesinde boyaya duvarlarda oluşan kirlere karşı daha üstün dayanım gücü kazandırılırken boya, yıkanabilir özelliği sayesinde duvarlar, evsel temizleyicilerle (çamaşır suyu, yağ sökücü vs.) defalarca yıkansa ve silinse dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve üstün özelliklerini en iyi şekilde koruyor.

Momento Serisi ile duvarlar zahmetsizce silinerek her defasında yeniden boyanmış gibi yaşam alanınınız da tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturmaktadır. Momento Serisi, tam silinebilme&yıkanabilme özelliği, üstün dayanımı, geniş renk seçenekleri ve her beğeniye uygun farklı parlaklıklarıyla salon, yatak odası, çocuk odası, mutfak banyo, balkon ve antreler gibi evinizdeki tüm mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.

Momento Silan, ipeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırıyor. Momento Tek, geliştirilmiş yarı mat dokusuyla uygulandığı yüzeylere mükemmel pürüzsüzlük sağlıyor. Momento Max ise kendine özgü soft mat® dokusuyla yaşam alanlarına eşsiz bir dekoratif özellik kazandırıyor. Filli Boya, Filli Ustam hizmetiyle, en az 10 yıl tecrübeye sahip ustalara yaşam alanlarını Filli Boya garantisinde boyatma imkânı sunuyor.

www.filliustam.com üzerinden mesleki yeterlilik belgesine sahip ustalara ulaşılabilinen hizmet, %99 müşteri memnuniyet sunarken 2 yıl boyunca uygulama ve ürün garantisi veriyor.

 

 

 

 

 

#filliboya

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: