Anasayfa » Fuar » Konica Minolta, ‘Printtek 2017’de yepyeni bir vizyon sundu

Konica Minolta, ‘Printtek 2017’de yepyeni bir vizyon sundu

04 – 08 Ekim tarihleri arasında TÜYAP’ta düzenlenen Printtek 2017 Fuarı’na katılan Konica Minolta, baskı profesyonellerinin ihtiyaçlarına yönelik en yeni donanım ve yazılım çözümlerini tanıttı. Yeni ürünlerin lansmanını yapan Konica Minolta standına ilgi yoğun oldu.

Lansmanı yapılan yüksek üretim kapasitesi ve renk tutarlılığı ile öne çıkan AccurioPress C6100 ziyaretçilerin en çok ilgi gösterdiği ürünlerden biri oldu. Entegre Color Care ünitesi ile gerçek zamanlı otomatik renk yönetimi ve ön-arka baskı düzeltme gibi özellikleri olan cihaz,

ofsete yakın baskı kalitesine sahip.

350 gsm dubleks baskı özelliğine sahip AccruioPrint C2070 ise tek geçiş çift taraflı tarama, USB’den yazdırma ve USB’ye tarama özelliği ile ürün gamındaki diğer cihazlardan farklılaştı. Fogra sertifikasına sahip AccruioPrint C2070 yüksek hacimli iş yüküne sahip profesyonellerin beğenisini kazandı.

Konica Minolta standında lansmanı yapılan bir diğer cihaz, dakikada 136 sayfa baskı hızına sahip AccurioPress 6136 oldu. Ürün özellikle yüksek hacimli siyah beyaz üretim yapan profesyoneller için ideal bir çözüm sunuyor.

Kuru toner tabanlı, geniş format, plan kopya ve poster baskıları için siyah beyaz ve renkli dijital baskı sistemi olan, yüksek üretkenlik sunan KIP 860 da stantta yer alarak cazip işletme maliyeti ile dikkat çekti.

Lansmanını geçen sene yaptığı bizhub PRO 958 de stantta yer alan bir diğer ürün oldu. Giriş seviyesi veya daha düşük hacimli fotokopi ve çoğaltma işleri için uygun bizhub PRO 958’e uygun maliyeti nedeniyle özellikle kopyalama merkezleri rağbet etti.

#konicaminolta, #printtek2017