Anasayfa » Aktüel » Kişiselleştirilebilen yaşam alanları için E.C.A. Dizayn Radyatörler

Kişiselleştirilebilen yaşam alanları için E.C.A. Dizayn Radyatörler

Gelişen ve değişen dünyada zamanla tasarıma ait farklı anlayışlar ortaya çıktı. Tasarımların bir bütün olarak ele alınmasının yanı sıra kişiselleştirilebilen unsurlar mekanların tasarım gücünü ortaya koydu, tasarım devamlılığı yaşam alanlarımızı sıradanlıktan kurtardı. Yaşam alanlarımızı ve mimariyi güçlendiren unsurlardan biri olan dizayn radyatörler de bunlardan biri.

E.C.A. Dizayn Radyatörler ile tasarım ve işlevsellik bir arada

Elginkan Topluluğu çatısı altında 30 yılı aşkın süredir iklimlendirme sektörünün en güçlü markalarından biri olarak faaliyetlerini sürdüren E.C.A., teknoloji ve tasarımı odak noktasına alarak tasarladığı dizayn radyatörlerle yaşam alanlarımızı hem ısıtıyor hem de tasarıma olan bakış açımızı yansıtmamıza olanak tanıyor. İç mimarlar, mimarlar, tasarımcılar ve modern yaşam alanları oluşturmak isteyenler için ideal bir seçenek olan E.C.A. dizayn radyatörler, doğada bulunan formları, renkleri ve işlevselliği bir arada harmanlayarak gizlenmiş tesisat yapısıyla mimari konseptlere uyum sağlayacak tasarımlar oluşturmanın önünü açıyor.

Pazar ve üretim pratiklerinin yanı sıra tüketici eğilimlerini iyi analiz edip benzersiz ürünler tasarlayan E.C.A., ürünlerinde Nano-Seramik kaplama teknolojisi kullanarak yüksek korozyon direncini ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen ürün grubunun Icon Panel Radyatör olurken; ürünün öne çıkan özellikleri, kolay temizlenebilme, estetik, ince tasarım, mutfak ve banyo gibi mekanlarda havlu askı özelliği ile ısınmanın yanında havlu kurutma imkanı sunması…

 

 

 

 

 

 

 

#E.C.A. #dizayn #radyatör

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: