Anasayfa » İnşaat-Proje-Taahhüt » İstanbul’un yükselen yıldızı Büyükyalı İstanbul projesinde hansgrohe imzası

İstanbul’un yükselen yıldızı Büyükyalı İstanbul projesinde hansgrohe imzası

Dünyanın lider armatür firması Hansgrohe SE, 115 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye ve dünyanın en seçkin projelerinde yer almaya devam ediyor. Avrupa iç mimari ödülü sahibi Büyükyalı İstanbul, toplam 2010 banyosunda tercihini hansgrohe markalı ürünlerden yana kullandı. 

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında, Emlak Konut güvencesiyle hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesi, farklı konsept ve özgün tasarıma sahip, yeşil ve maviyle iç içe, insana saygılı yepyeni bir yaşamın kapılarını hansgrohe markalı ürünlerle aralıyor. Marmara denizi kıyısında, 111 dönümlük arazide yükselen, geleneksel mimariyle çağdaş çizgilerin sentezlendiği yenilikçi bir ruha sahip Büyükyalı İstanbul, “insan” ve “ iyi yaşam” kavramlarını benimseyerek sakinlerine her anlamda “iyi bir yaşam” sunmayı hedefliyor.

İstanbul’un zamansız ruhunu benimseyen Büyükyalı İstanbul, hansgrohe markalı ürün tercihiyle de dış ve iç mimarideki mükemmellik iddiasını gözler önüne seriyor. Özgün tasarımı ile öne çıkan projenin banyolarında konsepte uygun olarak şık silüeti ile etkileyici bir görünüm oluşturan Metropol Classic ve projeye özel olarak tasarlanmış Metropol Özel Ürünleri tercih edildi. Suyun sanatla buluşarak tasarlandığı Metropol armatür serisi klasik kübik gövdesi, düşük akış hızı ve ince ışık yansımalarına eşlik eden kare kenarlarıyla Büyükyalı İstanbul banyolarında unutulması mümkün olmayan izler bırakıyor.

#Buyukyali, #Yildiz, #Odul

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: