Anasayfa » Aktüel » İlklerin Kliması Shira Yenilendi
Shira

İlklerin Kliması Shira Yenilendi

Doğru hava uzmanı Daikin, kullanıcılarının farklı iklimlendirme ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan geniş ürün gamını, yeni teknolojiler ile donatmaya devam ediyor. Türkiye’nin sezonsal verimlilik kriterlerine uygun ilk kliması olan Shira’yı, yazın sıcak ve nemli havasını bir konfor ortamına dönüştürecek şekilde yenileyen Daikin, Shira+ ve Shira Eco olmak üzere yenilenen iki modelini kullanıcıların beğenisine sundu.

SHIRA+ R32 İLE DAHA ÇEVRECİ

Sürdürülebilir ısıtma ve soğutma teknolojileri konusunda sektörüne öncülük eden Daikin, yeni nesil kliması Shira+ ile kullanıcılarını yeni nesil soğutucu akışkan R32 ile de tanıştırıyor. Shira+ mevcut üstün özelliklerinin yanı sıra sıfır ODP (Ozon Tüketme Potansiyeli) ve düşük GWP (Küresel Isınma Potansiyeli) değerlerine sahip bu çevre dostu gaz ile A+++’a varan enerji tasarrufu sunuyor.

Akıllı göz teknolojisi ile iki kademeli çalışan Shira+ bu teknoloji ile ortamdaki kişileri algılayarak havayı üzerlerine değil, farklı açılara üflüyor. Ortamda 20 dakika boyunca hareket algılamadığında otomatik olarak ekonomi moduna geçen Shira+ yatay ve düşey kanat salınımı ile üç yöne hava akışı sağlayabiliyor. Shira+ Daikin’e özel Flash Streamer teknolojisi ile otomatik filtre temizleme özelliğine de sahip.

HER BÜTÇEYE UYGUN SHIRA ECO

Serisinin bütün özelliklerini barından Shira Eco ise verimlilik değerlerinden taviz vermeden daha ekonomik bir klima arayanlara ideal bir çözüm sunuyor. Standart zamanlayıcı özelliği ile istenilen zamanda açılıp kapanabilen Shira Eco, A++’a varan enerji tasarrufu ile oturma odalarından yatak odalarına kadar konforlu bir ortam sağlıyor.

#Daikin #Shira #ShiraEco #ODP #FlashStreamer

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*