Anasayfa » Mutfak-Banyo-Seramik » İklimlendirme ve havalandırma sektörünün dijital platformu

İklimlendirme ve havalandırma sektörünün dijital platformu

Atmosfair.market dijital platformda, dünyaca ünlü havalandırma cihazları üreticisi Soler&Palau ve Flexible  ile hava kanallarının öncü firması AFS ürünlerinin satışını yapıyor.

Isıtma, soğutma, iklimlendirme ve havalandırma ekipmanlarının dijital platformda satışını yapmak amacıyla kurulan atmosfair.market, gerek proje, gerekse yaşam alanlarına uygun cihazlarıyla müşterilere büyük kolaylık sağlıyor. atmosfair.market, kullanıcı dostu arayüzü ve güvenli ödeme olanaklarıyla iklimlendirme konusunda tüm ihtiyaçlara tek platformda çözüm sunuyor.

Atmosfair.market’in kuruluş amacı ve hedefleri hakkında bilgi verir misiniz?

Atmosfair.market, ısıtma, soğutma, iklimlendirme ve havalandırma ekipmanlarının dijital platformda satışını yapmak maksadıyla 2015 yılında kurulmuştur. Tecrübeli çözüm ortaklarımız ve müşterilerimizden gelen geri bildirimlerle her geçen gün daha da geliştirmeyi, tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte kapsamlı bir yapıya bürünmeyi hedefliyoruz.

Atmosfair Market’in sunduğu çözümler nelerdir?

Gerek projeler, gerekse yaşam alanları için en uygun cihazları, en uygun fiyatlarla Atmosfair.market üzerinden, kullanıcı dostu arayüzü ve güvenli ödeme olanaklarıyla müşterilerimizin işlerini kolaylaştırıyoruz.

Satış ve pazarlamasını yürüttüğünüz markalar hakkında bilgi verir misiniz? Bu markaların piyasadaki konumu neler söylemek istersiniz?

Dünyaca ünlü havalandırma cihazları üreticisi Soler&Palau ile Flexible hava kanallarıyla Dünyanın öncü firmalarından AFS ürünlerinin satışını yapmaktayız. Önümüzdeki günlerde yine Havalandırma sektörünün önde gelen firmalarının ürünlerine sitemizde yer vermek için görüşmeler devam etmektedir.

Satış kitleniz nerelerden oluşmaktadır? Proje bazlı mı yoksa nihai tüketiciye ulaşmayı mı hedefliyorsunuz?

Mimarlık, İnşaat, Mekanik Taahhüt işi yapan firmalar, Yapı Marketler ve direk kullanıcılara dijital platformda ulaşmayı hem tekil hem de proje bazlı çalışmak temel hedefimizdir.

Daha iyi hizmet verebilmek için yürüttüğünüz çalışmalar hakkında bilgi verir misiniz?

Tüketicinin dahi kolayca anlayabileceği şekilde gerekli teknik bilgileri oluşturmak, güvenli ödeme olanakları ve uygun fiyat politikası ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için yürüttüğümüz çalışmalar devam etmektedir.

Kuruluş tarihinden bu yana bakıldığı zaman firmanızı gelişimini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Elektronik platform satışları, ülkemizde hızlı bir şekilde gelişmektedir. Firmamızda kuruluş yılından itibaren her geçen gün tanınmakta ve bu sayesinde yükselen bir satış grafiği izlemektedir.

Isıtma, soğutma, iklimlendirme  ve havalandırma ekipmanları konusunda sektöre vermek istediğiniz bir mesajınız var mı?

İklimlendirme sektörünün önemi her geçen gün artmakta. Dijital satış platformlarının da gelişmekte olduğu düşünüldüğünde konusunda iddialı firmalar bu gelişime kayıtsız kalamayacaklar. Bu konuda dijital platformda satış yapmak isteyenlere kapımız açıktır.

# İklimlendirme, #havalandirma, #dijital