Anasayfa » Mutfak-Banyo-Seramik » Hitit Seramik’ten doğal, estetik ve keyifli dokunuşlar…

Hitit Seramik’ten doğal, estetik ve keyifli dokunuşlar…

Yer ve duvar karosunda kaliteli ürün ve üstün hizmet açısından dünyanın öncü markalarından olan Hitit Seramik, bu yıl da doğadan ilham alan sade ve sofistike yaklaşımlarla iddiasını ortaya koyuyor.

Hem yalın hem estetik çizgileriyle Hitit Seramik, birbirinden farklı tarzlara yepyeni bir soluk getiriyor, stil sahiplerine keyifli dokunuş deneyimi yaşatıyor.

Zengin yüzey desenleri ve ton renkleriyle zamansız ve şık çözümler sunan Hitit Seramik, modern, rüstik ve country gibi birbirinden farklı tarzların vazgeçilmezi olmaya kararlı…

İşte Hitit Seramik’ten iç ve dış mekanlara yönelik mükemmel kombinasyonlar içeren 2018 yılına özgü en yeni serilerinden Urban…

Urban…

Tarihi zamanların zeminindeki yaşanmışlıkları günümüze modern bir anlatımla sunan Urban, doğal kaya parçalarının özenle kesilip işlenmiş hali ile doğal ortamlar oluşturan özel bir seri özelliği taşıyor. Modern, rustik ve country tarzlara kolaylıkla uyum sağlayabilecek bir etkiye sahip olan Urban, Naturel yüzey olarak 60×60 ve 75×75 olmak üzere iki ebatta üretiliyor. Beyaz, taupe, gri ve antrasit renklerde sunuluyor.

#hitit, #dogal, #estetik, #urban

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: