Anasayfa » Mutfak-Banyo-Seramik » Ege Seramik Spring Collection 2018 ile Yapı Fuarında!

Ege Seramik Spring Collection 2018 ile Yapı Fuarında!

Geniş portföyündeki ürünleri Ahşap, Mermer ve Taş, Beton, Homojen, Tekstil, Alla Turca, Dekorlu Ürünler, Tuğla ve Küçük Ebatlı Ürünler adı altında beğeniye sunan firma, yeni Vintage konseptli ürünleri ile nostalji rüzgarları estiriyor. Spring Collection 2018 adı ile portföyüne  kattığı 33 yeni serinin lansmanını gerçekleştiren firma, 8 – 12 Mayıs tarihleri arasında Yapı Fuarı’nda 12. Hol M403 numaralı standında yeni serilerini ziyaretçilerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Zeugma: Zeugma Antik Kenti ülkemizin ev sahipliği yaptığı en önemli dünya miraslarından bir tanesi. Bu tarihi güzelliğe öykünen Zeugma serisi ile antik görünümün benzersizliğini evinize taşıyın. Mat yüzeyi, eskitilmiş patchwork seramik görünümlü deseni, yüzey efekti ve sırlı granit yapısı ile Zeugma, antik şıklığın kapısını sizin için aralıyor.

Escuda: Escuda Serisi parlak yüzeyi, doğal taş görünümü ve birbirinden çarpıcı dekorları ile seramikte tek tarz algısının adeta yıkılışı. Escuda derin rölyefli dekorları ile size dinamik bir görünüm yakalama olanağı verirken, altın, platin ve bakır efektli dekorları ile yıllara meydan okuyan klasik şıklığı yaratmanıza imkan tanıyor. Farklı tarzlara aynı anda cevap verebilen bu özel seri uzun yıllar iddiasını koruyacak gibi görünüyor.

Vancouver: Siyah ve beyazın zamansız şıklığı simdi Vancouver serisinde yeniden hayat buluyor. 3 farklı yüzey seçeneği ile siyah ve beyaz renklerde kullanıma sunulan seri tüm mekanlarınızın ihtiyacını karşılayacak nitelikte. Doğal taş desenli yeni Vancouver, risk almadan şık mekanlar yaratmanın en seramik yolu.

Marrakesh: Ege Seramik 20x20cm ebatlı Vintage konseptli serilerinin en yeni üyesi Marrakesh ile tanışın! Hepsi birbirinde farklı 16 eskitilmiş nostaljik deseni, 3 renk seçeneği ile Marrakesh serisi, tek düze döşeme görünümüne meydan okuyor. Evinizde Ege Seramik farkına yer açın.

#Ege, #Seramik, #Fuar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: