Anasayfa » Aktüel » Carpex Kurumsal Koku: Firmanızla Özdeşleşen Muhteşem Kokular

Carpex Kurumsal Koku: Firmanızla Özdeşleşen Muhteşem Kokular

Carpex Kurumsal Koku: Firmanızla Özdeşleşen Muhteşem Kokular

Kokuların, davranış ve duygular üzerinde derin etkileri olduğunu biliyor musunuz? Bazen bir koku, hafızada somut bir nesneden daha çok anlam barındırabiliyor. Kokuların insanlar üzerindeki tesiri bilimsel olarak da kanıtlandığı için artık firmalar kokunun gücünden yararlanıyor.

Carpex Kurumsal Koku, orta ve büyük ölçekli alanların kokulandırılmasının yanı sıra, kötü kokuların giderilmesi ve alternatif hijyen çözümleri de sunuyor. Firmalara özel olarak üretilen kokular, tüketicileri mağaza içerisinde uzun süre tuttuğu gibi mağazaya veya kuruma tekrar gelme isteği uyandırıyor. Sağlıklı koku teknolojileri kullanılarak kokulandırılan mekanlar, hafızlardan silinmiyor. Çalışanların performanslarını arttırmak, hastalıkları tedavi etmek, satış oranlarını yükseltmek gibi amaçlar için kullanılan kurumsal kokular, salındıkları ortamla özdeşleşiyor ve bütünleşiyor. Güzel kokular, yayıldıkları alana doğru insanları mıknatıs etkisiyle çekiyor. İnsanlar bazen sırf o kokuyu alabilmek için metrelerce uzaklıktan o kokunun yayıldığı ortama yönelebiliyor.

Carpex Mağaza Kokuları ile Hafızalarda Yer Edinin

Carpex Kurumsal Koku; markaların kurumsal kimliğini, müşteri profilini analiz ederek yüksek teknoloji ile donatılmış Carpex laboratuvarlarında firmaların kurumsal kimliği ile özdeşleşen özel mağaza kokuları üretiyor. Firmalar birçok alternatif koku arasından kendilerine ait olmasını istedikleri kokuyu seçerek kurumsal kimliklerinin yanına kurumsal kokularını da ekliyorlar. Genellikle akılda kalıcı ve pazarlama sektöründe dinamizm oluşturan bu kokular, mikro difüzyon teknolojisine sahip mağaza koku sistemleri ile ortama salınıyor. Markaya özel olarak üretilen mağaza kokuları, tüketiciler ve firma arasında özel bir bağ oluşmasını sağlıyor. Tüketiciler, firmanın imzası niteliğini taşıyan kurumsal kokuları nerede alırlarsa alsınlar hemen tanıyorlar.

Tüm Mekanlarda Sağlıklı ve Hoş Kokulandırma

Carpex kurumsal kokulandırma çözümlerinde dünyanın en çok tercih ettiği sağlıklı Mikro Difüzyon Teknolojisi kullanılıyor. Bu teknolojiyle, sıvı formda bulunan aromaların 1 mikrondan küçük partiküllere ayrıştırılarak ortama salınması, böylece kokunun sağlıklı bir biçimde dağılması ve kalıcı olması sağlanıyor. Bu sayede orta ve büyük ölçekli tüm mekanların zararlı kimyasallar kullanmadan sağlıklı bir şekilde kokulandırılması sağlanıyor. Hava alanları, bankalar, şirketler, hastaneler, oteller, restaurantlar, toplantı ve konferans salonları, spor salonları ve daha birçok alan bu teknoloji ile kokulandırılıyor. Carpex’in Kurumsal Kokulandırma seçenekleri, tüketicinin duygu dünyasında farklı etkiler yaratan fresh, meyvemsi, odunsu, gurme, baharatlı ve çiçeksi hoş kokulardan meydana geliyor.

Carpex Kurumsal Koku, firmaların kurumsal kimliğine özdeş birbirinden güzel mağaza parfümleri üreterek markaların tüketicilerin hafızasında kalıcı bir yer edinmesini sağlıyor ve böylelikle akıllarda pozitif bir imaj oluşmasına katkıda bulunuyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*