Anasayfa » İnşaat-Proje-Taahhüt » Bursa Beton’da rekor satış, yüksek büyüme performansı

Bursa Beton’da rekor satış, yüksek büyüme performansı

Bursa Çimento iştiraki olan Bursa Beton; kurulduğu yıldan bu yana hazır beton üretiminde önemli başarılara imza attı. 32 yıldan bu yana 40 milyon metreküp hazır beton üretimi gerçekleştiren Bursa Beton, yüksek standartlara sahip, saatte 160 metreküp üretim yapabilen, tam otomasyonlu 21 beton santralinde günlük 15.000 metreküp üretim kapasitesiyle gerektiğinde 24 saat kesintisiz hizmet verebiliyor. Araç parkında 211 adet transmikser, 57 beton pompası bulunuyor. Yatırımlar Hız Kesmeden Devam Edecek Özellikle Bursa, Yalova, Balıkesir ve Kütahya’yı içine alan bölgenin beton ihtiyacının yüzde 50’sini karşıladıklarını belirten Bursa Beton Genel Müdürü Fatih Vardar, “2017 yılında inşaat sektörünün önünü açan düzenlemeler sonrasında hazır beton sektörü çok önemli bir ivme ortaya koymuştur. Bursa Beton olarak, 2017 yılı hedeflerimizi tutturmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2.784.009 metreküp üretim yaparak bir önceki yıla göre %8.86’lık büyüme ile 2017 inşaat sektörü büyüme oranı üzerinde bir performans gösterdik. 2017 yılının Ağustos ayında 306,536 m3 aylık döküm miktarı ile şirket tarihinin de aylık satış rekorunu gerçekleştirdik.” dedi. Türk hazır beton sektörünün 2018 yılına iyi başladığını söyleyen Fatih Vardar, “Kamunun inşaat yatırımları ve kentsel dönüşüme yönelik yeni düzenlemeler 2018 yılı performansında belirleyici olacaktır. 2018 yılında da sektöre soluk katacak düzenlemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu gelişmelere bağlı olarak yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

Bursa Şehir Hastanesi, Bursa Beton ile İnşa Ediliyor

Bursa merkezde geçtiğimiz yıllarda Timsah Arena, Yüksek Hızlı Tren gibi özel projelere katkı sağlamasının yanı sıra 2017 yılında da RMI Rönesans Medikal A.Ş. ile birlikte Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi’ne de çözüm ortağı olan Bursa Beton’un bu proje için gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmaları ve üretimi yapılan 27,815 m3 C60 sınıfı beton, şirketin teknoloji ve gelişime uyum sağladığının en net göstergesidir.

Beton Deyince Akla Gelen İlk Marka

Hazır beton sektöründe Türkiye’de bine yakın tesis, 300’ün üzerinde de firma bulunuyor. Sektörün ilk beşi içerisinde yer alan Bursa Beton, araştırma sonuçlarına göre bulunduğu bölgelerde beton denince ilk akla gelen firma oluyor. Araç parkının genç olması, tesis teknolojisinin yeniliği, müşteri hizmetleri tanımı altında yaptığı CRM çalışmalarıyla işin sürekli takipçisi olması, geri dönüşüm konusundaki hassasiyeti ve çevreci yaklaşımı şirketi sektöründe önemli bir noktada tutuyor.

#CRM, #Bursa, #Beton

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: