Anasayfa » Kapı-Pencere-Donanım » Baymak’tan yeni nesil ısı pompaları

Baymak’tan yeni nesil ısı pompaları

Baymak, havadan aldığı enerji ile dört mevsim iklimlendirme sağlayan ısı pompası serisine yepyeni iki model daha ekledi. Baymak’ın en son DC inverter teknolojisine sahip yeni Split ve Monoblok ısı pompaları düşük enerji tüketimi, çevre dostu teknolojisi, ekonomik mod özelliği ve taşınabilir paneli sayesinde kullanıcılarına konfor sunuyor.

Geniş ürün gamıyla her türlü ihtiyaca yönelik çözümler sağlayan Baymak, hava kaynaklı ısı pompası serisinin iki yeni modeli enerji sınıfı ısıtmada A++, soğutmada A+ özelliği ve EN 14511’e göre 4,4 ile 4,8 arasında değişen yüksek COP değerleri sayesinde yüksek verim sunarken düşük enerji tüketimiyle de kazanç sağlıyor.

LCD ekrana sahip kontrol paneli kablo ile taşınarak harici bir şekilde de kullanıma olanak sağlayan Baymak’ın yeni nesil Split ve Monoblok hava kaynaklı ısı pompası ürünleri, kontrol altyapısı ve ErP uyumlu düşük enerji tüketimli frekans konvertörlü sirkülasyon pompası ile verimlilik değerlerinde öne çıkıyor. Baymak’ın yeni nesil ısı pompaları, -2°C dış hava sıcaklığında 60°C gibi yüksek çıkış suyu sıcaklığı ve düşük sesle çalışma özelliğiyle en zorlu hava koşullarında bile kesintisiz konfor ve yüksek performans sunuyor. Monoblok tip ürünler akışkan borulaması gerektirmeyen kompakt bir tasarıma sahipken Split tip modeller ise, hafif dış ünite tasarımıyla kullanıcılara kolay montaj imkanı da sağlıyor.

En son DC inverter kompressör teknolojisine sahip Baymak ısı pompaları, ne kadar ısıtma yüküne ihtiyaç olduğunu hassas bir şekilde hesaplayarak yalnızca evin ihtiyacı kadar elektrik tüketiyor. Baymak hava kaynaklı ısı pompaları 6,8,9,10,12,14 ve 16 kW kapasiteleri ile apartman dairesinden villaya farklı mekanlarda hem ısıtma hem de soğutma için merkezi sistem konforunu tek çatı altında sağlıyor. Dört mevsim ideal iklimlendirme konforunu yaşatan yeni nesil Baymak ısı pompaları iki farklı ortam için gerekli olabilecek çıkış suyu sıcaklıklarını birbirinden bağımsız olarak ayarlayabiliyor. Kullanım sıcak suyunda ise kullanıcı tercihine göre boylerde bakteri oluşumunun önlenmesi için suyun sıcaklığını istenilen zamanlarda yüksek sıcaklık seviyelerine çıkartabiliyor.

Baymak’tan tek tıkla servis hizmeti

self servis

Müşterilerine en hızlı servisi sunmayı hedefleyen Baymak, web sitesi üzerinden sunduğu hizmetle, cihazının ilk çalıştırma ve garanti başlangıcı talebine hızlıca çözüm üretiyor. Baymak Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Betül Başkır konuyla ilgili; “Müşterilerimizle temas ettiğimiz her noktada mevcut işlemlerini nasıl kolaylaştırabileceğimiz sorusuyla yola çıkıp, kısa zamanda “Self Servis” projemizi hayata geçirdik” dedi.

Betül Başkır, “Self Servis uygulaması müşterilerimizin web sayfası üzerinden servis taleplerini kendilerinin oluşturabilecekleri bir uygulama. Müşterilerimiz bazen bir toplu taşıma aracında bazen bir toplantı arasında servis taleplerini self servis uygulaması ile saniyeler içerisinde web sitemiz üzerinden yapabiliyor. İhtiyaç duyulan her an her yerden yetkili servis talebinde bulunabilecek olan tüketicilerimiz bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanabilecekleri gibi randevu tarih ve saati konusunda tüm özel taleplerini uygulama üzerinden iletebiliyor. Böylece müşterilerimizin zamanını en etkin şekilde kullanmaları konusunda fayda sağlamış oluyoruz.” şeklinde konuştu.

#baymak, #isipompalari, #selfservis