Anasayfa » Aktüel » Askaynak ‘tan Mükemmel Bir Kaynak Eğitim Simülatörü: Vrtex® Engage™

Askaynak ‘tan Mükemmel Bir Kaynak Eğitim Simülatörü: Vrtex® Engage™

Türkiye’nin lider kaynak uzmanı Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak markasıyla satışa sunulan VRTEX® Engage™, iş güvenliği, makine ve proses seçimi, kaynak prosedürü, teorisi ve daha fazlasını içeren giriş niteliğindeki kaynak derslerini sunuyor. Dokunmatik ekranlı bir monitöre, kaynak torcuna, takip cihazına ve bir çalışma yüzeyine sahip olan VRTEX® Engage™, eğitimcilerin öğrencilerini daha etkin şekilde eğitmelerine yardımcı olmak ve onları kaynak sektörünü keşfetmeye yönlendirmek üzere tasarlanmış maliyet etkin bir sistem olarak dikkat çekiyor. Kaynak öğrenimine kolay bir giriş yapmayı sağlayan VRTEX® Engage™, ark kaynağında öğrencilere el ve beceri alışkanlığı kazandırmak için tasarlandı. Üstelik hafif ve portatif tasarımı sayesinde bir bavul gibi her yere taşımak mümkün.

VRTEX® Engage™ güvenlik ve doğru kaynak prosedürü ayarları hakkında anında geribildirimler ve değerlendirmeler sağlıyor. Öğrenciler her bir kaynak işleminin demosunu görüntüleyerek, kaynak işlemini gerçekleştirip, değerlendirmek ve analiz etmek için de eğitmen ile birlikte kendi kaynak işlemlerini yeniden oynatabiliyor. Kullanımı için lisans gereksinimleri veya yıllık ücret gerekmeyen VRTEX® Engage™; kaynak güvenliği, prosedürleri ve tekniklerinin sergilenmesini içeren öğretici bir ortam sağlamak için çok ideal.

VRTEX® Engage™ ile Askaynak’ın çok sayıdaki yenilikçi ürünleri hakkında bilgi almak için www.askaynak.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

#Eğitimsimülatör #EczacıbaşıLincolnElektrikAskaynak #VRTEX #Engage

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*