Anasayfa » Aktüel » “Aquablade” Klozetler İle Banyolar Daha Sessiz, Daha Titiz!
Aquablade

“Aquablade” Klozetler İle Banyolar Daha Sessiz, Daha Titiz!

Ideal Standard’ın klozet sifonunda devrim yaratan inovasyonu Aquablade, yeni teknolojisiyle üstün yıkama performansı ve maksimum hijyen özelliği ile kullanıcılara benzersiz kullanım deneyimi yaşatıyor. 2015 yılında piyasaya sürülen patentli Aquablade teknolojisi “German Design Award Special 2016”, “Build It Awards 2016” gibi aldığı 7 farklı ödül ile de kendinden söz ettirmeye devam ediyor.

Daha temiz, daha sessiz ve daha titiz!Aquablade

“Microslot” teknolojisi ile çalışan Aquablade, tıpkı bir şelale gibi suyun tüm hazneye eşit dağıtımını sağlayarak klozetin arka, ön ve yan olmak üzere tüm bölgelerine suyu ulaştırıyor ve klozetin %95’lik kısmını yıkayarak maksimum temizlik ve hijyen sağlıyor. Böylece yıkanmamış alanlar bırakan geleneksel klozetlerden ve yeni nesil kanalsız klozetlerden %20 daha iyi bir performans ortaya koyuyor.

En son teknolojiler kullanılarak hayata geçen Aquablade klozetler, özel tasarımı sayesinde su sıçratmayan özelliği ile de diğer klozetlerden farklılaşıyor. Su perdesi şeklindeki kanal tasarımı ile türbülansı azaltıp yıkama performansını maksimize ederek aynı zamanda daha sessiz bir yıkama imkanı sunan Aquablade  klozetler, rakiplerine oranla çok daha sessiz çalışıyor.

Daha etkin ve verimli su kullanımını da sağlayan Aquablade klozetler klozet kapağının oturma kısmı kapanınca su çıkış kanalı hiçbir şekilde gözükmediği için estetik açıdan da farkını ortaya koyuyor.

#IdealStandard #Aquablade #klozet #Microslot

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*