Anasayfa » Gündem » Akıllı Ev Teknolojileri ile Konforun Tadını Çıkartın!

Akıllı Ev Teknolojileri ile Konforun Tadını Çıkartın!

Huzurlu, modern ve yenilikçi ev ortamını teknolojinin konforuyla bir arada yaşayan aileler, kullanım kolaylığı sağlayan, çağı yakalayan ürünlerle yaşamı üstün değerlerle donatmaya devam ediyor. Doğa dostu enerji kullanımını yaşamın her alanına taşıyan akıllı ev teknolojileri sayesinde evlerde konfor ve enerji tasarrufu da artıyor.
Geleceğin ısıtma sistemlerinin öncüsü Buderus da çağın teknolojisine öncülük eden sistemleri kombi modelleriyle buluşturarak daha fazla konfor ve verim elde etmenizi sağlarken hem enerjiden hem zamandan tasarruf etmeniz için çalışıyor. Yapay zekanın, bilgisayar donanımlarının oda termostatı, oda kumandası, dijital ekran gibi sistemlere yansımasıyla dilediğiniz odayı ihtiyacınız olan ısıda tutmanız, siz eve yaklaşırken çalışmaya başlayan sistemin sıcak suyunuzu hazır hale getirmesi gibi yeniliklerle hayatı daha konforlu kılmak artık mümkün. Akıllı ev teknolojileriyle modern hayatın yansımalarını evinize, geleceğin teknolojilerini şimdiki zamana taşıyan Buderus ile yaşam konforunuzu artırmaya hazır mısınız? Öyleyse yeni nesil oda termostatı modelleri, şık tasarımlı oda kumandaları ve her model kombi ile uyumlu akıllı ev teknolojileriyle şimdi siz de tanışabilirsiniz.
Kombi Ve Yoğuşmalı Kombinin Mucidi Buderus’un MyMode Teknolojisiyle Tanışın
Yoğun geçen günün ardından soğuk bir kış günü nihayet eve döndüğünüz o an, yaşam alanınızdan beklentiniz nedir? Peki oda termostatı nedir? Bu iki sorunun birbiriyle ilişkisini ilk bakışta görememiş olabilirsiniz ancak her iki sorunun da yanıtı aslında aynı; ideal ortam ısısı ve kullanıma hazır sıcak su. Oda termostatı sistemlerini inovatif çözümlerle bir adım öteye taşıyan Buderus oda termostatı modellerinde yer alan MyMode ve EasyMode uygulaması sayesinde artık dilediğiniz her an dilediğiniz yerden evinizin sıcaklığını kontrol edebilirsiniz. Çalışma saatlerinizin uzadığı bir gün ve çocuklar okuldan eve dönüyor ya da iş çıkışı hemen sıcak bir duş alıp dışarıda bir programa katılmayı planlıyorsunuz. Hayatın senaryoları her an değişse de evinizde akıllı teknolojilere yer varsa ihtiyacınız olduğunda güvenli, konforlu bir ev ortamı daima sizi bekliyor. Kendinden öğrenme ve Geo-Fencing yani coğrafi konum alanını belirleme modu gibi özelliklere sahip olan akıllı fonksiyonlar ise oda termostatı algısını çağın ötesine taşıyor. Isıtma sistemlerinin en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan bu mobil uygulamalar, evinizde olmadığınız anlarda sıcaklığı belirlediğiniz derecede tutmanızı, eve yaklaştığınızda ortam ısısını ve sıcak su derecesini yükseltmenizi sağlıyor.

Buderus Oda Termostat Teknolojisiyle Konfor Sizin Elinizde
Ortam ısısı ve sıcak su ayarını genellikle kombi ekranınızdan yapıyorsanız, oda termostatı ve oda kumandası sistemleriyle tanışmak konforlu bir hayata atılan en etkili adımlardan biri olabilir. Çünkü oda sıcaklığına ve dış hava koşullarına bağlı olarak çalışan ve ısıtma kontrolü özelliğine sahip oda termostatı sistemleri, yerinizden kalkmadan ideal ısıyı sizin ve aileniz için otomatik olarak ayarlıyor. Size de yaşam alanlarınızda sevdiklerinizle daha çok zaman geçirmenin ve enerjiyi ekonomik kullanmanın keyfi kalıyor. Peki farklı donanımları ve tasarımlarıyla yaşam alanlarınıza enerji tasarrufu ve konforu getiren oda termostatı fiyatları ile de tasarruf sağlıyor mu? Her model kombiye uyumlanabilen oda termostatı ve oda kumandası modellerinden birini seçerek %20’ye varan yakıt tasarrufu yapabilir, uygun oda termostat fiyatı avantajlarından yararlanabilir, kombinizin tasarruflu çalışmasını sağlayabilirsiniz.
Modülasyonlu Buderus Kablosuz Oda Termostatı İle Yakıt Tasarrufunu Artırın

Modülasyonlu çalıştırma özelliği sayesinde kombinizle uyumlu çalışan ve yakıt tasarrufunu artıran kablosuz oda termostatı modelleri, birbirinden farklı seçenekleriyle hem doğaya hem size ve ailenizin ihtiyaçlarınıza uyumlu özellikler taşıyor. Her yaşam gibi her evin büyüklüğü ve her ailenin ısınma ve sıcak su ihtiyaçları da farklıdır. Ancak konfor ve yakıt tasarrufunu her aile önemser. Buderus’un çevre ve insan odaklı üretim felsefesinin yüzyıllardır bilinçli kullanıcılar tarafından tercih edilmesinin en büyük nedeni işte tam da bu ihtiyaçlar. Buderus’un akıllı ev teknolojilerine öncülük eden modülasyonlu kablosuz oda termostatı, %20’ye varan yakıt tasarrufu sağlarken her odanın farklı ısınma ihtiyacına uygun ayarlamalar yapabilmenize olanak sağlıyor. Böylece evinizin her alanı, kullanacağınız zaman ve ihtiyacınız olduğunda belirlediğiniz sıcaklığa ulaşıyor ve sizin istediğiniz dereceyi koruyor. İhtiyacınız olduğunda, ihtiyacınız kadar enerji harcamak da böylece hem doğal kaynakları ve zamanı verimli kullanmanızı hem de aile bütçenizi destekliyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: