Anasayfa » Mutfak-Banyo-Seramik » AGT ile sonbaharın trend renkleri evinizde

AGT ile sonbaharın trend renkleri evinizde

Türkiye’nin önde gelen mobilya bileşenleri markası AGT, dekorasyonda bu sonbaharın moda renklerini açıkladı. Yaz sezonunda açık, soft renkler oldukça popülerken; sonbaharda ise daha koyu meşe-gri tonları ve bunlarla kombinlenebilen renkler ön plana çıkacak. Daha sıcak ve koyu tonlarda mobilya ve yer döşemeleri yükselişe geçecek, pastel tonlar popülerliğini koruyacak.

AGT, sonbaharla birlikte mevsimin doğal güzelliğinden ilham alarak tasarladığı, ahşabın sıcaklığını yansıtan yepyeni ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunuyor. AGT, tabiatın doğal renk ve dokusunu taşıyan, derzler yardımıyla birbirinden ayrılan “Natura Line/ Plus” serisiyle evlere bambaşka bir havaya büründürüyor. Natura Line ve Natura Plus serisinin Ilgaz meşe, Selge, Meriç gibi sekiz farklı renk seçeneği bulunuyor.

Milano’dan esinlenerek tasarlanan yeni “Concept” parke serisi dünyanın modasını evlere taşıyor. Scala, Loreto, Moderna gibi farklı seçenekleri barındıran Concept Serisi, eşsiz tasarımı ve özel renkleriyle göz alıyor. Kir ve leke dayanımı yüksek parkeler, kolay temizlenmeleri sayesinde hijyenik bir yaşam alanı yaratmanıza yardımcı oluyor.

#agt, #sonbahar, #trendrenkler