Anasayfa » Emlak-Konut » 3S KALE FİRUZE KONAKLARI – ÖZLER SAFETYSCAFF GÜVENLİKLİ İSKELE SİSTEMLERİ İLE GÜVENLE İNŞAA EDİLİYOR

3S KALE FİRUZE KONAKLARI – ÖZLER SAFETYSCAFF GÜVENLİKLİ İSKELE SİSTEMLERİ İLE GÜVENLE İNŞAA EDİLİYOR

3S Kale hâlihazırda Avcılar’ da devam eden Firuze Konakları projesi dış cephe işlerinde daha önce Fenerbahçe’de tamamlanan kentsel dönüşüm projeleri AND Apartmanı, Poyraz Apartmanı ve Huzur Apartmanı projelerinde olduğu gibi yine ÖZLER markalı Safetyscaff Güvenlikli Dış Cephe iskelelerini tercih etmiştir.

Proje Müdürü Sayın Cengiz Türe ile yapılan görüşmede 3S Kale’nin Firuze Konakları projesini tanıtırken Projenin 28.050 m2 alan üzerinde inşa edildiği ve farklı seçeneklerde 523 konut ve 45 adet mağazanın bulunduğu bir konsepti içerdiğini belirtmiştir.

Projenin özellikle balkon mimarisi ve 3,50 metre brüt kat yüksekliği ve yere kadar uzanan pencereleri, ortak kat bahçeleri ve muhteşem göl manzarası ile bölgede önemli bir proje olduğunu belirten Sayın Türe diğer projelerinde olduğu gibi bu proje de de Tuna Yapı Cephe Sistemleri’ni çözüm ortağı olarak seçtiklerini belirtmiştir.

Projede Bloklardaki balkonların her iki katta bir değişkenlik göstermesinden dolayı tüm cephelerde konsol uygulaması yapılmış ve her balkonda kombi yerleşimi yapılacağından özel panolar kullanılarak, balkon döşemelerine pano ayakları bastırılmamıştır.

Projede tamamlandığında Özler Safetyscaff markalı 50.000 m2 iskele kullanılması hedeflenirken projenin kendine özgü mimarisinden dolayı Özler Kalıp ve İskele Sistemleri A.Ş. proje çözümlenmesi ve saha uygulamaları konusunda projeye önemli bir mühendislik desteği katmıştır.

A Blok kurulumu esnasında montajı gerçekleştiren İKS İskele Sistemleri A.Ş. saha ve teknik personelinin de  bu projenin İskele Sistemlerinin oluşturulmasındaki katkısı Proje Yönetimi tarafından takdir edilmiştir.

Özler Kalıp ve İskele Sistemleri Safetyscaff markalı dış cephe güvenlikli iskelesi ve yaptığı mühendislik desteği, projelendirme, montaj ve de montaj hizmetleri ile Firuze Konakları projesinde de diğer tüm özel kurulum gerektiren projelerdeki gibi öncelikle sıfır iş kazası hedefine uygun sağlıklı çalışma ortamları hazırlamış ve dolayısıyla müşteri memnuniyetini bir kez daha kazanmıştır.

#konak, #Ozlerkalip, #Poyraz, #Huzur