Anasayfa » İnşaat-Proje-Taahhüt » 3. Havalimanı Inşaatında Bostik Imzası
Bostik

3. Havalimanı Inşaatında Bostik Imzası

Birçok prestijli projede yer alan Bostik, İstanbul Yeni Havalimanı işletmesini üstlenen İGA’nın çözüm ortağı oldu. Bostik, projenin cephe ve çatı detaylarında, yangına dayanıklılık istenen tüm detaylarda, ince yapı imalatlarındaki teknik harçlar detaylarında ve zemin grubunda yer alacak.

Bostik’ten projeye dahil olmaları hakkında yapılan açıklamada: “İGA İstanbul Yeni Havalimanı projesinde, şartname aşamasından ürünlerin sahada uygulamasına kadar İGA yetkilileriyle birçok konuda çözüm ortağı olarak çalıştık. Proje, konumu ve büyüklüğü ile birlikte en son teknoloji unsurlarını da içinde barındırıyor. Bu sebeple kullanılan her ürün ve sistemin, ulusal ve uluslararası standartları sağlamanın yanında zorlu saha testlerinden de geçmesi gerekiyor. Bostik olarak bu aşamaların hepsini sorunsuz karşılamamız, global marka gücümüz ve proje detaylarına mahsus yenilikçi çözümlerimiz sebebiyle İGA yetkililerince tercih edildik.” denildi.

Bostik teknolojisinin projeye sağlayacağı avantajlar

Kullanılacak her ürün İGA şartname gereksinimlerini karşılıyor ve sahada uygulama kolaylığı ile projenin imalat hızını kesmeden daha ileriye taşımasını sağlayan yeni nesil çözümler sunuyor. Bu noktada Bostik’in tüm dünyaya lanse ettiği SMP teknolojisi öne çıkıyor. Çatı ve cephede kullanılan sızdırmazlık ürünleri ve nem toleranslı yapıştırıcılar, yüksek performansları ile tercih ediliyor.

 İstanbul’un 3. Havalimanı, 350’den fazla destinasyon ve yıllık 200 milyon yolcu kapasitesiyle dünyanın en büyük havalimanlarından biri olacak.

#Bostik #İGA #SMP #İstanbulun3.Havalimanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*